Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    válasz atesss #15365 üzenetére

    Azért tőle mindenképp elvárnék egy normális VGA bemenetet...

    A Sony nem nagyon törődött a PC-s bemenettel, az LG volt az egyik élen járója a PC-s rákötésnek, aztán a Samu követte. A többi gyártó csak lassan követte a trendet, az áttörés tavaly volt, amikor a legtöbb gyártó már többé-kevésbé támogatta a natívot. A Sony nem támogatja jelenleg sem VGA-n, csak HDMI-n.

    Egy ilyen mennyibe kerül min.?

    Én itthon 60-70e Ft-ért láttam normális átalakítókat, külföldön 20e Ft körüli áron is látni néha, de hogy mennyire jók, az már más kérdés...

    A V4500 mit tud pontosabban?

    Katt ide

    Tököm tele van hogy szinte nem lehet MPEG-4-eset kapni.

    Köszönd meg a politikusoknak és a bürokratáknak, hogy az Olimpia előtt két héttel jutottak dűlőre a DVB-T szolgáltatással kapcsolatban.
    A kereskedők és a forgalmazók nem foglalkoztak igazán vele, hiszen amíg nincs szolgáltatás az adott technológiára, a kutya sem fog plusz pénzt kifizetni érte. Így is kínos volt nekik megmagyarázni, hogy mi a különbség a Samu DVB-T és DVB-T nélküli készülékek között hétköznapi használatban. ^^

    Mert nekem úgytünik hogy 500k felett sincs.

    A Samu A65x-ekből és az LG6000-esekből is van MPEG-4 tuneres változat, csak nem itthon... Még. :S

    Egy multiplexbe hány csatorna fér bele SD-ben és HD-ben?

    A tömörítéstől és a szolgáltatásoktól is függ (5.1-es hang, esetleg többnyelvű hang). De MPEG-4 esetén SD felbontásba kb. 14-16, HD felbontásban kb. 2-4 csatorna.

    Konkrétan tudnál mondani hogy ki reklámoz most ilyet ?

    Tegnap especiel az Euronics újságjában láttam, a 129.999 forintért akciózott Thomson 40M71 képernyőjébe odamontirozott szövegben... Szerinted mekkora esélye van, hogy egy olyan cég TV-jében legyen MPEG-4 tuner, amelyik tavaly tavasszal bezárt? :)

    Tudnátok segíteni hogy mik a magyarországon kapható DVB-T MPEG-4-es tuneres TV-k?

    Sony W3000, W4000, E4000, X3000, X3500 és talán a D3000-ben is MPEG-4-es van. Ezekről tudom biztosan.

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Aktív témák