Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ghandi

    aktív tag

    Szisztok!

    Vettem itt a hardveraprón egy kis 7colos LCD TVt.Az eladó szerint működik rendesen,csak nem tudott egy adót sem fogni vele,gondoltam mivel a TVben csak analóg tuner van azért nem.Elég olcsó volt,gondoltam nekem ugyis csak monitornak kellene,igy a TV része nem érdekel.Megjött a cucc,kiprobáltam.TV adót én sem találtam vele a saját antennájával,de rákötöttem kábel TVt és azzal sem talált egy adót sem! Na ok akkor ennek a tunere szar,de sebaj,mert nekem az annyira ugysem kell.Rákötöttem a HDD-s media playeremet az av bemeneteére és kééész.Iszonyat rossz a kép,oyen mintha egy TV adó nagyon rosszul lenne beállitva.szemcsés,nagyon pixeles stb.Hiába állitottam PAL vagy NTSCre akkor vagy internal és progressiv-re a media playert akkor sem javult a kép egy fikarcnyit sem.Kiprobáltam egy DVD lejátszóval is,ugyan az az eredmény.Rákötöttem a digitális fényképezőgépemet,van RCA-s video kimenete,hát az volt a legrosszabb.Látszik a kép,de tele van fehér csikokkal,annyial hogy szinte nem látszik semmi a képből,több a fehér csík mint a kép.
    Ekkor vettem észre hogy amikor be van kapcsolva a TV akkor halk sipoló hangot ad,kb olyat mint régebben a képcsöves TVk. Én már látom hogy ugyem fogja visszavenni az eladó,szóval ez már igy rajtam marad.

    Ezekből a tünetekből lehet mondani valami konkrétat?

    Elmélet és gyakorlat közt nincs különbség elméletben

Új hozzászólás Aktív témák