Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vodika

    tag

    válasz idegen lény #6885 üzenetére

    Szia!
    Ez egy típushibája ennek a készüléknek.
    A szervíz szerint 80.000 HUF-ból javítható, ugyanebben a fórumban egy szakértő véleménye szerint 100%-ban javítható és olyan 15K körül van ha jól emlékszem. 2013-as bejegyzés volt.
    Szerintem ehhez hasonló dologra tippelt az eladó:
    https://www.youtube.com/watch?v=o_B8HgcGJ7k
    Ha esetleg nem, akkor ne kövezzetek meg! :DDD Amúgy nekem ugyazez a típus van és pont ugyanez a hibám. Az elején csak 1-2 perc volt, aztán 5 aztán 10, mst meg már be sem nagyon kapcsolt. Na a 7végén vettem a fáradtságot (és mivel van másik tv és ezt már leírta a család...) játszadoztam egyet a videó alapján.
    Az elején semmi nem volt csak fehér foltok hol gyengébb hol erősebb stb. de semmi nem jött be. Végigtaperásztam a csatikat és nekem special elindult a cucc. Egy ponton megtámasztottam a kábel+panelt összeraktam a batyut és még mindíg ment.
    Azóta sem használom, szóval simán lehet vak szerencse és társai, de 1 próbát megér illetve nézz rá a fórumban kitől jött a fent is leírt visszajelzés (a nevére most nem emlékszem de azt hiszem a fórum indítója volt az...) és kérj tőle segítséget. Ha sikerül valamit intézni hálás lennék ha megosztanád az infót! :R
    Köszi és üdv:
    Vodika

    Ezek mennek, meg a bárányfelhők.... Priviben gyorsabb! Normál esetben válaszolok privikre, kérlek tedd ezt TE is! Köszi!

Új hozzászólás Aktív témák