Új hozzászólás Aktív témák

  • makszi

    aktív tag

    Sziasztok!

    Panasonic P50ST60
    Adott egy Panasonic P50ST60-as plazma tv. Ma délután hazaérés után tapasztaljuk, hogy nincs kép a UPC-s set-topbox-ról HDMI-n se akkor nincs kép ha ilyen X96-os androidos media player képét akarok megjeleníteni HDMI-n, sőt ha a laptopot kötöm össze vele HDMI-n akkor
    sem jelenik meg a laptop képe a tv-n. Mindhárom HDMI bejáraton próbáltam és 3 különböző HDMI kábel is van a 3 bemenethez. Ha LAN-t dugtam rá akkor a webböngésző bejön meg a youtube is de fél - egy perc után eltűnik a kép és visszadob a bemenet választó képernyőre és kiirja mondjuk azt hogy CABLE ez az 1-es HDMI amin eddig a TV-t néztük.
    A menüje is rendben megjelenik és ott találtam egy önteszt funkciót, amivel megjelenik a kép is és a hang is, szóval a tv szerint minden ok magával de igazából, olyan mintha a HDMI bemenetek meghaltak volna.
    Nem volt áramszünet tegnap reggel mentünk el itthonról péntek este még a feleségem nézte a TV-t.

    A TV 2013 októberi vásárlás, üzemidejét nem tudom pontosan, mert 10000-nél megállt a számláló, de saccra olyan 25 ezer óra benne van szerintem.

    Van valami ötlet, hogy mit tudnék még kipróbálni? :R

Új hozzászólás Aktív témák