Új hozzászólás Aktív témák

  • enginev3.0

    félisten

    válasz #08010496 #4186 üzenetére

    Az ilyen helyeken mint itt a fórum is inkább azok gyűlnek össze akiknek valami gondja volt a műtéttel , hisz azt felesleges lenne mindig leírni minden nap hogy "nekem jó a szemem "

    Ellenben azzal akinek pl harmadjára műtik majd a szemét, az ő kommentje fontosabb, így több rosszat látsz itt mint jót

    Nekem femto smart volt 3 hónapja

    Nem nagyon van szemszemarazsagom, ha van akkor viszket és cseppentek, de van hogy napokig semmi

    Közelre (30cm) szerintem jobban láttam műtét előtt mint most, ami érdekes, de olvasni simán tudok és minden mást is, csak észrevettem hogy más a látásom közelre

    Ja és este lámpa fényénél meg autóban ülve éjszaka kb jobban látok mint nappal

    A rosszat kommentelőknél azt is meg kell nézni hogy milyen volt a szeme, volt e bármi más szem gondja, mert nekem csak a monitor rontotta el a szemem így kevésbé volt rá esély hogy bármi gondom legyen műtét után, ezért nem is féltem tőle

    Viszont 120%osan biztos nem látok mint ahogy a klinikán állították, mert munkatársam műtét és szemüveg nélkül kenterbever

    A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

Új hozzászólás Aktív témák