Új hozzászólás Aktív témák

  • tiki

    tag

    Hát igen az árak biztos mennek felfelé de bizton mondhatom neked , és bárkinek aki bele akar vágni egy ilyen műtétbe , és feltehetően elszánta magát rá, és akkor már megvan a bátorság is hozzá, hogy nem kell félni utánna sem, mert a be metszés mikron nagyságrendű, és utánna lézerrel varják körbe a metszett részt ami mint a másik műtétnél is be szarusodik mint irtam könny - sirás egyebek.
    Akinek le esik a körme mert rá üt egy jó nagyot, annak is is vissza nő utánna és semmi baja ugyan olyan körme lessz utánn is.
    A PRK kezelás sokkal jobban roncsolja a szem felületét, mint egy egyenes iv mentén metszett rész ami mikron nagyságrend miatt szinte észre vehetetlen a gyogyulást követően.Csak szemorvos látja a müszereivel amugy ha rá néznél a szememre nem látnál semmit mint ahogy én sem ha tükörböl nézem.
    A PRK val meg először azért lézerezik, hogy a szaruhártyát eltávolitsa , hogy a megfelelő méretnél.a beavatkozást el tudja végezni.Tehát addig égeti a szaruhártyát a szemgolyoról ameddig el nem éri a megfelelő pontot.Ez sokkal jobban fáj , és utánna is nehezebben , és fájóban gyógyúl.Akkor ne mond azt nekem , hogy a lézerrel lekapart szemnél aminek a felűlete nem olyan szép mint LASIk nál az bitosabb.Megjegyzem a LASIK nál is van lézer használat csak nem mindegy hogy mikor , és mire használják.
    PL. Egy paradicsomot konyhai reszelőn reszelj le , vagy vágd fel egy nagyon éles késsel szép karikákra melyik szebb , és gusztusosabb a kettő közzül..
    De kinek hogy én nem bántam meg, és én is terheltem azóta a szemet szerintem olyan hatásokkal ha nem is légnyomással, de sullyal igen gondolom az is van olyan veszályes, de amint látod még letudom ezeket irni tehát még nem folyt ki a szemem.:DD

Új hozzászólás Aktív témák