Új hozzászólás Aktív témák

  • saelin

    veterán

    Sziasztok!

    Főként eddig macskát tartottam, de úgy látszik jön a lakásba egy chihuahua is. Még nem tudom fiú vagy lány lesz-e... Annyi biztos, hogy 4 hetes kor környékén lehet.
    Normál esetben nem értetlenkednék kutyákkal kapcsolatban (régen volt egy pincsim), csak ez a jószág olyan apró, hogy egy csomó kérdést felvet.
    1. Száraz vagy húskozerv táp domináljon nála?
    2. Mivel ilyen apró, simán betaníthatnám a macska alomjára, és akkor nem kellene félni hogy amíg nem vagyok otthon bepiszkít.
    3. Télen gondolom ha levinném sétálni, akkor kell neki valami kis ruha, hogy meg ne fázzon szegény.
    4. Sétálni nyakörv vagy a hám ajánlott inkább? Én a termete miatt logikusabbnak találom a hámot. Télire szerintem találnék valami meleg textil cuccot neki.
    5. Ivartalanítani mikortól lehet vinni? A lány cicám 7 hónaposan már tüzelt és kb akörül le is lett kezelve.
    6. Mivel kutya... Mennyire ugatós ez a fajta? :DDD Vicc csak, de bérházban lakunk és van egy macskánk is. Nem tudom hogy jönnek majd ki, mert a cica egyedül nőtt fel egészen mostanáig (2 éves). Az első pár napon biztos őszülni fogok.

    Más most hirtelen nem jut eszembe. Ha mégis majd úgyis beírom ide. :R
    Addig böngészgetem az angol oldalakat a chihuahua tartással kapcsolatban.

    "It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Új hozzászólás Aktív témák