Új hozzászólás Aktív témák

  • maj-viktor

    őstag

    válasz istnag #8159 üzenetére

    Posta.hu-s tracking lassú, nekem is volt olyan csomagom amire azt írta, hogy vám elé állítva, aztán közbe már megkaptam!

    17track.net az ajánlott oldal, ha többféle csomagod van (CN,SG,HK)

    (#8164) instantwater
    akár 2 hét is lehet! (hiába elsőbbségi)

    (#8168) gonci89
    Elég csak pár hsz-t elolvasni, látható, hogy a gyorspostás - futáros szinte 100%, hogy bukik a vámon!
    EMS, állítólag kisebb eséllyel, de ott is nagy az esély, csak talán kisebb, mint a futárok (DHL, FedEx, UPS), mivel ezt a Posta kezeli...

    Szal futár 90-10%, hogy megbukik, regisztált "lassú"posta meg fordítva 10-90%, hogy megbukik...
    Aki "mohó - türelmetlen", majd neki áll feljebb, megérdemli... bocs a kárörvendésért, csak le van írva elég sokszor, elég sok tapasztalat alapján a fenit post - futár vámdolog! Ha gyorsan akarod, min tuti +30%-al számolj (meg egyébként is)

    Én ha már bekéri - megbukott, nem trükköznék a számlával, elküldeném amit kérnek...
    Mivel ha bontanak és látják, hogy 2 mobil van benne, rajta a típusszámmal, vámos se hülye beüti google-be és látja, hogy nem 20$, hanem 200$-os termékről van szó! És mielőtt azt hiszed nem bontanak - bonthatják... megtehetik "drogot, hamis - tiltott terméket" keresve...

    (#8171) Evita85
    Ez SG-HK-CN postos!?
    csakmert 10 naptári nap teljesen jó

    (#8172) instantwater
    nem PayPal érdeme... árfolyam ingadozás, most épp a javadra állt és nyertél ~500Ft-ot, van aki ezzel csencsel, egyik pénzváltóba vesz eurót, majd eladja egy másikba pénzváltóba, ahol jó az árfolyam...

    (#8173) crgriseus7
    Hát de izé te nem rossz terméket kaptál!? És azért postáztad vissza!? Akkor hogyhogy nem a "Rossz terméket kaptam"-ot jelölted meg és miért a nem kaptam meg jelölést
    Én még várnék a close-al, hisz ha jól emlékszem van ~2hét, hogy "megbeszéljétek"

    (#8178) Ed3r_X_
    Ahogy (#8180) vegyszer írja, lehet hogy köze van $->€->HUF
    Mert amúgy, ha jól tudom: a VISA kártya $ alapú, a Master, Maestro meg € alapú!
    Azaz ha € alapú kártyád van... akkor lehetséges a fenti váltás esélye és ha épp rosszul mozog az árfolyam abban az 1-2 napon, akkor bukó

    (#8181) ruszi_tomi
    CN-t semmiképse - nagyon lassú
    SG & HK ajánlott

    (#8183) dobostorta
    3nap alatt... persze mesehabbal... nekem 10 munkanap az átlag!

    (#8192) batonyo
    Fizettél - rendelés elindítva... pár nap és feldolgozzák (jó esetbe)
    Majd csomagolják - postázzák, ekkor kapsz trackinget (de szokásuk hamarabb adni)
    Szal ha 1hét után nem változik a státusz, majd nem kapsz trackinget, érdeklődj, hogy mivan... de 1hetet legalább várj... (amúgy írtó türelmetlenek vagytok, hogy 1-2-3 nap után, miért nincs még feladva... miért nincs trackingem... miért nem teleportálódik ide a csomagom.... stb.)
    Én átlag a rendelés leadásától 2-3 hét kapom meg a csomagokat, de több is előfordul és még néha én hiszem azt, de türelmetlen vagyok! De basszus - áh feladom!

    1.lépés - Confirm payment (0-3 nap)
    2.lépés - Process order (1-3 nap)
    3.lépés - Package order (1-2 nap)
    4.lépés - Shipping (5-20 nap)
    ÖSSZESEN: 7-30 NAP

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák