Új hozzászólás Aktív témák

  • maj-viktor

    őstag

    válasz ZS3NI #7825 üzenetére

    Ja nem... nekem megvan "minden", ezekkel most vígan elvagyok!
    - 7"-os tablet (Samsung Tab 2 7.0)
    - 4"-os mobil (Samsung Galaxy S3 Mini Clone)

    ... én családi - baráti körnek rendelek!
    Jelenleg 8 csomagom van úton, de ebből "csak" 2 értékesebb (mobil)
    Az egyik egy Samsung Galaxy S3 Clone ~135$-os a másik egy ~95$-os 4"-os noname
    "Sajnos" ezeket még azelőtt rendeltem, hogy itt olvastam volna a megbízható gyors boltokat, így az egyik
    bic-es a másik dx-es rendelés, sajna mind2 CN-es post! (bár nekem ez a 2 webáruház bevált, csupán lassúak az itt leírt tapasztalatokhoz képest)

    A 7.000 hsz-t nem azért olvastam el, hanem nem akartam alapvető kérdéseket feltenni... és így a saját tapasztalataimat és az itt leírt tapasztalatokat összetudtam sűríteni és így már felvagyok okosítva totál mindenszempontból (elsősorban így a szállítási helyek - idők)

    Amúgy a munkaidőt is elkell valamivel ütni.... :DDD így belefért egy kis olvasgatás

    Meg nekem eszem ágába sincs megúszni az ÁFÁ-t, én azzal mindig számolok - kalkulálok, aztán legfeljebb öröm és bódógság van, ha átcsússzan!

    (#7827) asturel
    :DDDDD
    Látom megorroltál, hogy "felismertelek"
    Amúgy pont múltkor kaptam ilyen továbbképzési hírlevélbe, hogy OKJ-s vámügyintéző tanfolyam... lehet elmegyek rá! :D
    (lehet, hogy nem is olyan hülyeség... biztos munka, mivel a csomagok csak jönnek egyre többen!)

    (#7830) instantwater
    TN-eket, azmi!??? O.o

    /szerk
    közbe leesett... TN = Tracking Number = nyomonkövetési szám

    [ Szerkesztve ]

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák