Keresés

Aktív témák

  • Sakab

    senior tag

    Hatalmas piros pont a korekt gyors rugalmas üzletért az alábbiaknak:

    H.Ezredes -nek [link]
    koti78-nak [link] vakon megbízott bennem és előre küldte a telefont postán (ritka az ilyen)
    Loore22 [link] Nagyon ügyes korrekt megbízható és jó áron dolgozó Blackberry szervízes srác nagyköszönet neki :R

    Ezúton is nagy köszönet nekik! :R :R

    Kur*a nagy fekete pont az alábbiaknak:

    kgergo23 [link] Az aranyos kedves emberke 1,5 hétig hitegetett hogy kell neki a telefonom és vegyem le nyugodtan a hirdetést mert 1-2napon belül értejön és elviszi. teltek múltak a napok mindig közbe jött valami, a megbeszélt találkozó elött amikor felhívtam töbször is kiynomkodott és küldött egy sms-t hogy "megbeszélésen" van és nem tud eljönni érte de majd 2nap múlva...hát akkor se jött érte. 3. megbeszélt találka utána elküldtem a picsába. Főleg hogy más elvitte volna már 1nap után.

    cutler41 [link]
    Vettem tőle egy Blackberry 9700át amit úgy hírdetett hogy dobozos és nem működik a középső gombja.
    Ismerősőm ment érte pestre (ő is hibázott mert megbízott benne és nem próbálták ki ott helybe)
    Kiderült hogy a doboz az egy teljesen más blackberryé és a telefon az teljesen döglöttt (White dead) tipus hiba sajnos kijelző csere. Amikor felhívtam hogy bocsi de ez így nem frankó hogy egy teljesen más készülék dobozával hírdette ill még döglött is erre annyit tudott mondani hogy áá azt csak néha csinálta barátnője így használta. Érdekes én 1 héten keresztül próbáltam kibekapcsolgatni de nem sikerült életre kelteni.
    Tanuló pénz volt ez is.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák