Keresés

Aktív témák

  • Gonzales007

    csendes tag

    Üdv.!

    Mivel nem találtam "Kivel NEM érdemes üzletelni" topokit, így ide írom le a velem történteket, hogy más ne járjon így. "lackó0221" kollégától vásároltam egy AIWA R450-es magnót. Régóta szerettem volna egy ilyet, de most jutottam odáig, hogy lehetőségem van beszerezni (hely, pénz...). A hirdetés címében is az volt, hogy tökéletesen működik. Mivel egy elég rossz minőségű kép volt róla (mint később kiderült, a netről való...), rákérdeztem külön a külsejére és még egyszer a műszaki állapotára. Azt a választ kaptam, hogy esztétikailag szép, műszakilag kifogástalan. Ennek meg is örültem, hogy végre találtam egy jó állapotút, ami árban is elfogadható. Hát tegnap megérkezett. Hozzá kell tenni, hogy két napig úgy vártam, mint a kisgyerekek a karácsonyt. A dobozból egy rendkívül koszos, karcos tetejű leélt valamit emeltem ki. Bűzlik a cigarettától de lehet, hogy ez csak engem zavar. Itt már eléggé elkeseredtem, de a kosz lejön a tetejét meg át lehet fújni, ha arról van szó. A következő meglepetés akkor ért, amikor bekapcsoltam. Mert nagyon szépen világít minden, de le nem játszik egy kazettát sem. Az úrnak megírtam, hogy egy koszos, büdös, működésképtelen magnóra nincs szükségem,ezért visszaküldeném, ha visszakapom a pénzem. Azóta többször belépett de semmi választ nem kaptam tőle.
    Nem ismeretlen ez a típus annyira, ezért vettem bele ékszíjat, mert ez már biztosan a nyakamon marad. Ékszíjcsere után már az egyik irányba lejátszik, de csak az egyikbe. Pedig ez a típus oda-vissza lejátszós, éppen ez benne a különleges. Ami hibákat még találtam:
    -a négy lábából három hiányzik
    -a kazetta ajtó fékje szétesett, a rugót a magnó belsejében találtam meg
    -biztosíték nincs, a tartó össze van forrasztva és egy darab dróttal átkötve

    Egy délutánom ment rá arra, hogy legalább ennyire működjön és azóta is több fórumon érdeklődök a további javítások után. Én úgy vettem, hogy semmi baja és arra is számítottam, hogy nem kell javítani se órákig takarítani. Nem ajánlom senkinek sem ezt az embert...

    [ Szerkesztve ]

  • Gonzales007

    csendes tag

    Hatalmas piros pontot kérnék tam@s kollégának :) Rendkívül segítőkész és megbízható partner.

Aktív témák