Új hozzászólás Aktív témák

  • sheep

    addikt

    válasz Zolás #705 üzenetére

    Ötös szint után is "dülöngélni" fog a karaktered, én 20-as szinten vagyok, minden íjas perket kimaxoltam amit lehet de nem sokkal könnyebb az íjazás így sem.
    Bár én kifejezetten élvezem hogy nehéz, a célkeresztet én is mindig bekapcsolom és úgy azért könnyebb.
    Az a trükk hogy rá kell feküdni az íjazásra és a közelharcra, és sokat kell gyakorolni Bernarddal meg akivel csak lehet. Emellett növelni kell az erőt is meg a kitartást is. Van egy olyan quest is hogy a folyóban úszó farönkre kell célba lőni, meg nem mondom hogy hol, de biztosan belefutsz vmelyik faluban, ott is hamar lehet fejlődni, meg ahogy írod a vadászat is segít. Én az elején órákat jártam az erdőt és íjaztam amit tudtam, nyulakat, vaddisznót, szarvast, és ez szépen húzta fel a skilleket.
    Én rágyúrtam a lopakodásra is, ha az erdőben beleszaladok a kunokba már egyedül is legyakok 6-7 embert simán.
    Az biztos hogy idő kell hozzá, sajnos anélkül nem megy.

    MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

Új hozzászólás Aktív témák