Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dbius

    veterán

    válasz Ben Cseng #3458 üzenetére

    Azok a képek nem windows oprendszerhez tartoznak, hanem valamelyik Linux disztribúcióhoz. Ha jól láttam a képeket - csak átfutottam - akkor a vmilyen suse disztrib van fent neki.

    Az utolsó két kép pedig az xgl nevű 3d-s ablakkezelés kézzel fogható eredménye!

    Azt nem tudom h. xp alatt ezt vmilyen progival meg lehet-e oldani :F

  • ~DD~

    tag

    válasz Ben Cseng #3458 üzenetére

    Hát dbius leírta a lényeget. Még annyi, hogy openSUSE 10.2 ( [link] ) a disztró neve. Néhány havonta szeretem megnézni, hogy hol tart az xgl/compiz és mostmár a beryl, és elég meggyőző. Legutóbb tele volt karakterkódolási hibákkal meg egyéb idegestő bugokkal, már csak néhány kivetnivalót találok (persze ez csak saját tapasztalat, olyan dolgok amiket én próbáltam). Ilyen pl amikor a multimedia billentyűk kiakasztják az amaroK-ot, vagy az opera kicsit belassul (gondolom az effektek miatt). Meg még az zavart, hogy egyszerre csak egy xgl-es x server futhat (nem lehet bejelentkezve több felhasználó). De mivel szeretem a ''csili-vili'' desktopokat, ezért nekem bejött az egész. Próbáltam így is letisztultnak tartani az asztalt, szerintem sikerült is. Igazából az volt az álmom, hogy összedobok egy Stargate Atlantisos asztalt. A háttér már szerintem jó, már csak egy képernyővédő hiányzik. Egy korábbi hsz-emben említettem, hogy milyenre gondoltam ([link]), de sajnos azóta sem találtam olyat. A legtöbbre rá van írva valami, mondjuk az ''MGM'', vagy a ''Stargate: Atlantis'' etc... (nem azt akarom bámulni, h milyen reklámot nyom rá a készítő, vagyis inkább nem szöveget szeretnék háttérnek/akármi másnak bellítani...) Ez meg nekem nem tetszik (meg persze messze állnak az elképzelésemtől..). Hm. Kicsit elkanyarodtam a témától..

    All of this has happened before, and will happen again.

Új hozzászólás Aktív témák