Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hpeti2

    aktív tag

    válasz Deck #15476 üzenetére

    Ezzel a kijelentéssel óvatosan "Kindle PPW2 = világítós, érintős, 4GB", mert létezik 2Gb-os verzió is. Csak hogy tovább fokozzam a kedélyeket.

    Ui.: Nekem is az van.

    Hogy teljes legyen a boldogság, akkor azt is elmondanám, hogy a Kindle 4,5,6 dobozára csak simán "kindle" van írva és a Kindle Paperwhite 1,2 dobozára csak simán "kindle paperwhite" van írva, mert az amazon egyből kifuttatja az előző generációkat.

    Hirdetéseim --> http://tinyurl.com/mx5cpn3

  • Styleair

    aktív tag

    válasz Deck #15476 üzenetére

    Elismerem, hogy tájékozatlan vagyok a témában, de ezt az elején tisztáztam is, amikor segítséget kértem.
    Hülye viszont nem vagyok. Össze vissza nem lehet olvasni, maxmum írni, de itt még erről sincsen szó.
    Félre érteni, félreérthetően írni viszont lehet jó szándék ellenére is.

    #15459 hsz-omban feltett kérdésemre: "Amit linkeltem osztrák Media Markt-os link, Paper White, az a Kindle 6? A linkjed közül a második?", nem adtál egyértelmű választ a #15460 hsz-odban, hanem felsoroltad őket, és mellé írtad a jellemzőit. A felsorolásod alapján 2 lehetőség maradt (a 4GB / szűrésem alapján).

    Ezért tovább kérdeztem, kicsit másképp:
    #15461 "Akkor ami a többiek szerint megéri Bécsben 99EUR-ért, az szerinted itthon 25k ? Hol?
    Erről van szó: http://www.mediamarkt.at/mcs/product/KINDLE-B00JG8GBDM-PAPERWHITE-6IN-WIFI-4GB,10255,422745,1448435.html?langId=-15"

    Erre te ezt válaszoltad: #15462 "Biztos, hogy ennyi. Ment pm!"

    A általam adott linken egy PPW2 Kindle van (mint kiderült számomra is csakb fórumtárs #15471 hsz-a alapján) 99EUR áron. Te ilyet 40k-ért tudsz, mint írtad.

    Szóval, lehet, hogy nem minden félreértés rajtam múlt!

    Köszönöm a segítséget mindenkinek. :R Biztos lesznek, még kérdéseim, igyekszem könnyebben megérteni majd amit írtok, hogy ne akasszak ki senkit. ;)

    Xiaomi 14 / ex Xiaomi Mi 9 SE

Új hozzászólás Aktív témák