Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SaGa59

    őstag

    válasz szaszlaci #1136 üzenetére

    Írtam, hogy két hete van nálam, egy hete használom, mert addig vacilláltam, hogy megpróbáljam az eladóra uszítani a PayPalt, vagy inkább próbáljam megjavítani.

    A csuklófordításra kivilágítás funkciót nem azért ajánlották kikapcsolni, mert sokat fogyasztana a napi néhánytízszer tizenöt másodperc világítás, (bár amekkora fényerőt produkál és amilyen kicsi az akku, még az is lehet, ez nem oled, tft), hanem azért mert az érzékelő folyamatos figyelése meríti az akkut rendesen. Állítólag. Nem értek hozzá ennyire, de a tapasztalat szerint van benne ráció…

    A napi töltéssel nincs gondom, a telefont is rádugom a töltőre esténként, pedig bírná még egy napig minimum, a mérete határeset. Lehetne kicsit kisebb (mint írtam, nekem igencsak vékony a csuklóm), de még belefér.

    A szögletes forma – bár mostanában egyre divatosabb lesz, ahogy elnézem –, már nem jön be annyira, de lehet, hogy csak ez a típus zavar, mert a széle nyomja az ízületemet kissé, ami néhány óra után már kellemetlen.
    Egy kerek óránál ez valószínűleg nem állna fenn, az nem tudna ráfeküdni ennyire.

    STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

Új hozzászólás Aktív témák