Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szaszlaci

    addikt

    válasz Martin97 #1128 üzenetére

    A bosszantó dolgok biztos, hogy meglesznek. Nálam a GSM hiba nagyon valószínű, hogy egyéni; hibás terméket kaptam. Itt az olcsókínai + android találkozására gondolok. Többé-kevésbé mindenki szív vele, aztán vagy sikerül az igényeket és az órát közös nevezőre hozni, vagy nem.

    Az lehet, hogy a támasztott igényeid nem nagyok, de mégsem biztos, hogy teljesülnek. Mert nem olyan kényelmes és gördülékeny a kezelése, a használata, főleg észrevétlenül. Így (is) értem, hogy ez nem telefon. Nem hogy középkategória, de a leggagyibb sem. Persze szükséghelyzetben ez is jó, sőt, egyáltalán nem rossz, csak – az írásod alapján – valószínű más, mint gondolod.
    Úgy tűnik, nekem ez az okosóra nem vált volna be akkor sem, ha hibátlan. Sokkal inkább ez a Skmei 6918 a favorit most. És mivel vettem végre a bátorságot, hogy egy hőlégfúvóval kijavítsam az egyetlen hibáját, miszerint oldalt egy kicsit nyomta a csuklómat, ezért le is taszította a trónról az F91-et.
    Na jó, egy Casio Royale valószínű beszerzésre fog azért kerülni. Csak hogy le ne maradjak a válogatás kazettáid mellett. :)

    Ami az akkut illeti, az enyémben működő kijelzővel úgy látom, 2.5 órát bír, és nyomkodással se nagyon kevesebb. Készenlétben meg nagyon bíztató, úgy tűnik, GSM kapcsolattal is ilyen -1 % / óra.

    A nyári munkára vonatkozó mondatot nem tapasztalatból irom. Hanem tapasztalatokból. :) Azokban az a jó, hogy pár hónapnál nem tartanak tovább..

    Ja, a hívásindításra. A headset gombját kétszer megnyomva hívja az utolsót. Ha esetleg újdonság lenne.

    [ Szerkesztve ]

    ■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Új hozzászólás Aktív témák