Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz StLui #77370 üzenetére

    Úgy gondolod a boltban személyesen van esély valami jobb lehetőségre, mint neten nézelődni?... :N Ki kell nézni amit szeretnél és azután érdeklődni,megindulni.Alig van bolt ahol készletet tudnak mutatni neked.K2,Kerékpárwebshop,Bringaland,Wilker fót vagy talán Berguson ahol nézelődhetnél,de előtte én biztos odatelefonálnék érdeklődni.

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz StLui #77370 üzenetére

    Nem mindenki tesz fel mindent a webre. Már régebben is említettem neked, hogy érdemes lenne benézni nagyobb bringa boltokba. Valóban ez az őszi, téli időszak a legjobb arra, hogy kifogj egy kedvezőbb áru gépet. Jövőre már mindenki rendeli az újakat, és abból nem fognak neked kedvezményt adni. Viszont simán lehet, hogy most talász valami amit már jó ideje nézeget a tulaj a boltba, és jó áron meg tudtok egyezni. Illetve azt is fogadd el, hogy bármennyire segítőkészek egy fórumba, a gyakorlati tapasztalatot mindenkinek magának kell megszereznie. Majd menet közben derül ki, hogy neked az mennyire kompromisszumos. Egy XT szintig érdemes elmenni, felette már nehéz különbségeket tenni. A jobb Suntour villák használható darabok, bár én jobban szeretem az xfusiont az olcsóbb kategóriában.

    [ Szerkesztve ]

  • 6030D

    Ármester

    válasz StLui #77370 üzenetére

    Nincs mit. Én ugyanígy voltam vele, hogy kitaláltam, hogy kell nekem egy új bringa, túrázni, 70e Ft-ért, mert az egyik ismerős vett egy Kross Hexagon-t, és mekkora király. Aztán utána jártam (2-3 év, na jó, más oka is volt, hogy nem vettem), hogy mit mire ajánlanak, mi éri meg nekem, mire van pénzem, illetve mire érdemes (!) költenem. Így ment szépen felfelé az ár, és a hidrós Shimano+levegős teló+alu merev járt tavaly nyáron 230 e Ft-nál, ha jól emlékszem, Cube Attention bringából, az a szint, ami nekem kell. A baj az volt, hogy sehol nem volt már L-es méret, drágábban lett volna Acid, de az nem is tetszett, meg upgrade-lt Analog, de ott meg nem tudtunk megegyezni árban.
    Aztán kaptam egy jó ajánlatot a Focus-ra, ami ráadásul már elöl hátul átütős, volt belőle L-es, olyan hülye színe van, hogy senki másnak nem kellett :DD (mivel nem fekete-fehér-piros). A bolti cetli szerint 360e Ft-ról volt leárazva 340e Ft-ra, hát nem annyiért hoztam el. :B
    Érdemes bemenni, akkor van mákod, ha a tulajjal, vagy valaki olyannal tudsz beszélni, aki belenyúlhat az árakba.
    Netre a piac egyéb szereplői miatt sem rakják ki ezeket az árakat, mert akkor mindenki lejjebb vinné. Illetve mindenki mást tud lealkudni. Vagy belealkudni valamit az árba.

    Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

Új hozzászólás Aktív témák