Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz Acef #60395 üzenetére

    Én ha kiállok néha még a csupasz vázat is el-el éri a térdem belseje.

    (#60401) hackeeeee...amúgy már van bringa,vagy először táskát veszel,majd bringát hozzá? :DDD

    (#60402) jackbacsi87...voltam,láttam,tetszett. Röviden drágultak a bringák,talán először már van annyi szénszálas mint alu,szinte minden nagy gyártó kínál villanybringát,minden homlokcső kónuszos,26" lassan csak középkategóriától lefele található,stringbájk kihalt mint a dinók,több helyen lehet ülőcsonttávolságot mérni (ennek nagyon örültem,2 helyen is lemértem,így tudom majd nyeregcserénél mire figyeljek),kipróbáltam a fatbikeot össztelósban leftyvel ( ezeket külön-külön szerettem volnakipróbálni,de így sikerült,egyszerre egy Cannondale-ban :U ),minden nagyobb gyártó kínál tárcsafékes outit és többen is valamiféle passzív rezgéscsillapítással próbálkoznak és van kerékszett mely 2x annyi mint a bringám.Kábé ennyi... :)

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák