Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ---Lasali---

    Közösségépítő

    válasz Frenky89 #38215 üzenetére

    Ez egy verseny XC gumi, Benkó Barbi is megy ilyennel, meg jó páran mások is. Én nagyon szeretem, nagyon jól tart minden helyzetben, egy helyzetben nem állja meg a helyét, ha elkezd taknyosodni a föld, tehát sárban halál, semmit nem fog.
    Supersonic az a verseny változat, a könnyített, hajtogatós. Ami nem chili az szerintem nem a made in germany feliratos, az egy olcsó változat ami csak hasonlít az igazira. :D Protectionba meg van valami védelem.
    Tüskét imádja szedni.. de igazából mindegyik könnyű gumi szedi a tüskét.. ha nem megyek bele fűbe, mezőkre, stb, akkor volt hogy sorozatban megúsztam a defektet, 100-200km en keresztül, de volt mikor 40km alatt volt 2-2 tüském.. Az egyik belsőm szétrepedt a francba, schwalbe xxlight.. most conti supersonic van benne, s42, az egyiken azt hiszem 7 folt van, másikon talán kicsit kevesebb. :D
    Oldal fala az kopik, lassan már kilátszik a szövet, de egyébként nincs vele baj, nyilván sziklás terep lehet kivágná..
    Betont is elég jól bírja, meg jól tapad kanyarban is, 3100km van benne és alig kopott meg, igazából olyan 2000-2500 km ig nem is látszott rajta semmi kopás, én azt hittem nem fog ennyit kibírni, mondjuk rendszeresen cserélgetem az első hátsó kereken őket. Hogy ebből mennyi a beton, fogalmam nincs, egyharmada biztos. de lehet két ötöde :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák