Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz MPowerPH #281672 üzenetére

    Nejemnek is egy 130 Plust vettem, azzal az a legnagyobb gond, hogy igen elszállt az ára. Anno 108 euró volt, annyiért jó vétel, de amikor 200-ért akarják adni, az egy vicc. Unokaöcsém tavaly kezdett biciklizni, neki 90 euróért vettem egy 520-at, kb ez a belépő szint, amivel el lehet kezdeni, de azt tudni kell, hogy ezek lassan 8-10 éves cuccok, szóval ha elkezd furán viselkedni, akkor kuka, illetve az akku olyan, amilyen… Amit én szereztem, annak épp okés, a 13 órásra sikerült, elszabott balatonkört azt kibírta.

    Karácsony körül voltak akciók, euróban 200 alatt be lehetett húzni 530-as edge-et tartóval, meg talán valami szenzorral, kb az a best buy, ha sikerül annyiért találni. Ahogy nézem, amazon.de-n most is van 180 körül. Amúgy ha már computer, egy cadence+speed szenzor szettet rendelj még hozzá (szettben olcsóbb, általában alig több a szett, mint egy-egy szenzor külön), úgy az igazi. Pulzusöved meg gondolom van. Ha nincs, akkor kell egy HRM Dual is. ;]

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

  • balintbaba

    tag

    válasz MPowerPH #281672 üzenetére

    Az eddigi hozzászólásaid alapján én másra számítok. Kis idő után lesz teljesítménymérőd is, utána meg watt alapon is elkezdesz egy edzéstervet követni. ;] Utóbbihoz kell kell egy 530 minimum. Én az érintőképernyőt inkább hátránynak ítélem meg, mint előnynek, ezért nem javasolnám a 800-as vagy 1000-es szériát.

    Gondolom Garmin karórád van és szeretnél a rendszeren belül maradni, amúgy az általad írt felhasználásra nem is kéne Garmin, tényleg bőven elég lenne az iGPSORT.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák