Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • birorichard

    őstag

    válasz Hasaggymeg #170895 üzenetére

    Hat ahogy gondoljatok, ti bicotok, en nem csinalnam, plane ha elkolt az ember sok tizezer forintot egy rendszerre, akkor aztan szemre fogoval hajlitgatni egy parezer forintos alkatreszt, hogy hatha jo lesz, azt en inkabb kihagynam.
    Valtotarto egyenesito szerszammal valo egyenesites azert tulmutat a szemmerteken, tehat precizebb, de maganhasznalatra szerintem az ertelmetlen. Egyebkent az enyemen meg akkor sem lattam elterest, mikor mar leszedtem es ugy vizsgaltam a kezemben, megis volt 2-3 fokozat, ahol pontatlanul valtott, lanchangot adott, stb. Na most azt elkezdhetem tekergetni villaskulccsal meg probalkozni, sokra nem megyek vele, csak rongalom a szerkezetet az anyagnak. Foleg akkor korulmenyes, ha csak terhelesre mukodik pontatlanul, allvanyon nalam tokeletes volt. Nyilvan meg lehet probalni, mert kulonbozokeppen serulhet es letezik szerencse is, bele lehet nyulni egy jo erokifejtessel, irannyal a megfelelo pozicioba, de ha elsore nem sikerul, en nem szorakoznek vele, egyszeruen nem eri meg, ill a sok hajlitgatastol csak rosszabb lesz, konnyebben torik, stb.

Új hozzászólás Aktív témák