Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz ZolkoW #132098 üzenetére

    Nem arról van szó, hogy szegény e montisokat állandóan védeni kell, de én még olyat soha nem láttam, hogy egy e kerékpáros bármilyen szinten is elkezdte volna a klasszikus kerékpárokon tekerőket fikázni! Fordítva viszont elég sűrűn megesik. Itt a topikban is. Arról szó nincs, hogy májerkedős f@sz lenne az analóg bicós, fogalmam sincs, hogy ez miből jött le neked. Ellenben már itt is többször elhangzott, hogy sokan csak azért vesznek e bringát, hogy menőzzenek. Tehát amiről beszélsz, már ne hari, de pont a másik csoportra jellemző, tisztelet a kivételnek.
    És a vita nem is azon megy, hogy az e bringások téríteni akarnak, hogy mindenki használjon ilyet, csupán annyit szoktam kérni, hogy tapasztalat nélkül ne könyveljük el ezeket a bringákat feltétlenül rosszabbnak.
    Az egyébként egy teljesen elfogadható érv, hogy valakinek nem szimpatikus az e hajtás, mert a klasszikus híve, nem akar plusz meghibásodási lehetőségeket, nehezebb kerékpárt, ha nem bírja megy kevesebbet stb. Nincs ezzel semmi baj, de azzal már igen, ha kvázi lesajnáljuk azt aki másképp gondolja, teljesen fogalmatlanul, mindenféle tapasztalat nélkül jelentünk ki tényeket, valótlanságokat az e bringával kapcsolatban. És Enduro-s tapasztalat nélkül pláne nehéz ezen vitatkozni, hogy miben jó avagy miben rossz egy E-Enduro.
    Az is benne van, hogy mivel semmi tapasztalatod nincs benne, talán azért is értelmezhetetlen számodra az egész téma. :)

    [ Szerkesztve ]

  • pittlaren

    csendes tag

    válasz ZolkoW #132098 üzenetére

    Az Agymenőkben volt azaz epizód, amikor Sheldon kiállt a (paintball) kereszttűzbe, és világgá kiáltotta, hogy a "Geológia nem igazi tudomááááány!" :D Valamiér' most eszembe jutott :DDD

    Ja, és ne felejtsük, hogy itt, ebben a topicban is szóba kerültek a homelessek, mi több, a homokosok is, akkor a pro/kontra érvelések során, senki sem kérkedett az empirikus tapasztalataival :N

    Milyen név az, hogy Azim? Cornwalli vagy ír? Mór...

  • StLui

    veterán

    válasz ZolkoW #132098 üzenetére

    Pedig az a helyzet, hogy bárhol, itt is, ha szóba kerül az e-mtb, egyből jönnek a 90%-ban a becsmérlő, lesajnáló stb hsz-ek. Az alább idézett mondatodból pedig látszik, még mindíg mennyire nem érted, mert pont nem erről szól. Azt pedig teljesen megértem, hogy érdeklődési körödön kívül esik, szerintem ezzel Runner-nek, és másnak sincs gondja, nekem is vannak ilyenek, de nem is magyarázok róla semmit mert nem értek hozzá, annyira biztos nem mint aki gyakorolja. (esetleg ha foci lenne, ahhoz mindenki ért ;] )

    "Ahogy előttem is elhangzott, ha csak 40-et tudok tekerni, akkor nem az kezd motoszkálni bennem, hogy de jó lenne, ha pedelec-kel 60-at tudnék, hanem akkor ez van"

    ilyen példákról meg ne is beszéljünk: ha nem tudsz elfutni 40 km-t fuss kevesebbet ne vegyél igénybe kerékpárt mint segítséget, mert ugye az is segítség.

    Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

Új hozzászólás Aktív témák