Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 6030D

    Ármester

    válasz Hasaggymeg #132092 üzenetére

    Jobbra a szélesebb úton, az végig tekerhető. Régen a másikon jártam, de annak egyből az elején van az a kis léptető, meg utána még egy meredek, az felfelé nem ment, azóta meg erre megyek. De lefelé a keskenyen jöttünk.

    Jó ez az 1x11. Pont az lett, amit szerettem volna. A 22/36-ot (0,61) sokszor csak azért használtam, mert nem akartam szenvedni, de éreztem, ha nem lenne, akkor is menne. Nézegettem a 2X rendszereket is, ott ilyen 24-26 tányérok vannak, ami jó lett volna, mert csak kicsit lép feljebb (10-nél ugye 36-os, 11-nél 40-42 körüli sorok). Ez a 32/42 (0,76) viszont pont az lett, ami kellett. Keményen, de fel bírok menni. Ha lett volna, most is kattintottam volna még feljebb, de nem volt. Persze majd élesben kiderül, hogy a negyedik órában fog-e hiányozni.
    A karbon váz hajtókari merevségét meg nem tudom elmondani, azt majd egyszer próbáld ki, de nagyon durva. Jön az emelkedő, belenyomod a kraftot, és várod, hogy a megszokott mozgása legyen a lábadnak, és megindulj, de valahogy máshogy mozog a pedál (nincs befelé mozgás, amit eddig sem éreztél, csak most, hogy nincs), és kilő a bringa. Pedig szerintem a Focus sem lehetett egy nagyon kolbász váz, bár nincs semmi más összehasonlítási tapasztalatom hosszú távon. A számok szerint nem placebo, pedig még csak március van/volt. :B

    Runner_fxr: igen, az látszik, ahogy fékkel eresztgeted le, hogy nem sok tapadás van.

    Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

Új hozzászólás Aktív témák