Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • deny330

    aktív tag

    válasz Massmurderer #125678 üzenetére

    Szerintem nagyon a lónak a másik oldalát nézed. Attól mert valaki lemegy edzeni a terembe nem feltétlen szükséges órákat ott tölteni. Bemelegítés, edzés, nyújtás. Ha ezt nem tudja valaki megoldani másfél - két órán belül, akkor szerintem valamit rosszul csinál. Sokkal fontosabb az edzés minősége és intenzitása, mint az, hogy órákon át eddzél. Az aki pedig nem éri meg a 40 éves kort a súlyzós edzés miatt, az valószínű nem csinálta tisztán. Én úgy gondolom hogy az izomtömeg növelésnek, sportolásnak sok köze van az egészséges életmódhoz. Ha ezt valaki kiegészíti helyes táplálkozással, akkor szerintem többet kellene éljen mint 40 év, sőt. Akkor van baj, hogyha teljesítmény növelő szerekhez nyúlnak az emberek. Akkor valóban 40 évet sem fogja megélni.. De nem is értem, hogy sokan miért használnak ilyen illegális szereket. Aki nem ebből él, az mit profitál belőle hosszútávon? Egyébként meg a nők sem feltétlen néznek ki úgy, ahogyan azt te gondolod. Az a nő aki edz, nyújt, helyesen táplálkozik és odafigyel magára, nem nyúl semmilyen teljesítmény növelő szerhez és hasonlókhoz, az sosem fog úgy kinézni, mint akihez te bottal se nyúlnál. (Pontosabban genetika függő, de azt a formát nőként elérni ami sok férfi számára már inkább taszító, szerintem az rettentően sok év kemény munkája.) Aki helyesen végzi a dolgokat, az sokkal inkább fog igy kinézni, mint sem így. Utóbbi természetellenes, szinte elérhetetlen forma egy naturál nő számára. Az első képen látható kisasszony testalkata egyáltalán nem lehetetlen, és nem is az a "bottal sem nyúlnék hozzá" forma.

Új hozzászólás Aktív témák