Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz Tufa_ #100731 üzenetére

    Ha jól láttam akkor is szólt mikor nem hajtottál,tehát nem a hajtómű,hanem a hátsó kerék forgásával függ össze.Bár eléggé torzított lehet a hang,én is küllőnek hallom,olyan mintha valami bele-bele érne a küllőkbe,vagy lazább küllőkre kerülve a terhelés,azok megmoccannának egymáson,esetleg a küllőfejeknél.Gondolom ha nem ülsz rajta nem is szól.Még a hátsó csapágy lehet,de az durva lenne ha ennyire szólna. :F Helyben állva,forgatva a hátsó kereket,különböző helyeken ránehezedve elő kellene tudni idézni ezt a hangot,persze ha az a küllőktől jön.Küllőhúzással meg vigyázz,mert könnyen nyolcast húzol kerekedbe ha nem figyelsz.

    6030D...ha még így látatlanban is úgy gondolom nagyon unnám,akkor tényleg nem éri meg kockáztatni és pénzt adni ki görgőért...meg a kilométerórát is át kellene szereljem hátra. ;]

    (#100733) szkink ...nem tudom,én eddig csalódtam ezekben a nagy-tudású saját márkás csodákban.Igaz nem volt Cube,Cannondale,vagy Speci sem,de nejem Kelly's mérője olyanokat művelt,hogy gyenge elemnél bármit megnyomtál,azonnal lenullázott minden beállítást,beleértve az össze megtett távolságot és kerékméretet is.Na az aztán bosszantó...ja és nem tudott csak 9999 km-t,ellenben a megtett távot 2 tizedes pontossággal jelezte. :U Van vásárlásában némi rizikó.

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák