Keresés

Aktív témák

  • ---Lasali---

    Közösségépítő

    válasz D.Orion #48122 üzenetére

    Igen néha jobb a felújításra áldozni mint új biciklit venni, de ha minden reménytelen rajta akkor viszont csak egy mókuskerékbe kerülsz aztán a végén rájössz hogy jobban jártál volna egy új bringával..
    Nem láttam a biciklit, de amikre ezeket a váltókart feltették, azoknak a 10 ezer km elég húzós.
    Agyak meg a küllőzet megérdemli az új felnit?
    K Szabó the best bicicle components. :DDD

    Remélem javítottak a fékváltókar mechanikáján, mert az előző az egy gyötrelem volt..
    Meg most a 11 esnél ugyan az még a bowden húzás mint eddig, mert akkor nem fog működni. ;]
    10 es ultegra SL -em kb 8-9 ezer km ig működött világbajnok módon, de sok finom állítást igényelt, valamint patika tisztán kell tartani, következő 10 ezer km en már romlott a helyzet, de még mindig jó, csak a lényeg hogy eredeti shimano lánccal használd. Connex el meg Yaban al már úgy vált mint egy K Szabó. :DDD
    Minden esetre hogy szépen cseréltem a láncot, még szerintem új lánccal nem szalajtana a sorom, 18 ezer km van benne. Szóval annyira nem szemét ez a 10 es rendszer, na de a 11 esre, meg az új mechanikás fékváltókarra valahogy nem izgultam fel..

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák