Keresés

Aktív témák

  • ---Lasali---

    Közösségépítő

    válasz Vasinger! #43340 üzenetére

    Igen, ingyenes. Én nem hagynék bent semmit, már nem a lányból nézem ki, mert ő rendes meg jófej, de most érted.. nincs ott biztonsági őr meg ilyenek.. De hagytak ott bent nagy táskákat meg mindenféléket, szóval lehetett azokba akármi. Csak én már mindenhol félek hogy lopnak tőlem.. tettek ezért az érzésért már páran hogy száradna le a kezük...
    A specializednél vannak teszt bingák de nem nagyon osztogatták őket, én le akartam egyet akasztani, de oda volt tolva egy pad hogy ne is tudd levenni csak ha azt elveszed.. aztán inkább nem eröltettem, meg a string bike ot láttam hogy próbálgatják ami így drágább dolog.
    Az az elektromos haibike az nem egyedi, és az teljes mértékben prémium. Nem pártolom az ilyen elektromos dolgokat annyira, de játszani szeretek, szóval azért mondtam hogy ezt a játékot ne hagyd ki mert engem tényleg meglepett hogy milyen jól működik, és milyen bika motor van benne.

    Pénz szerintem nem érdemes, egyrészt venni nem nagyon lehet dolgokat ahogy észrevettem, másik meg hogy nem adják olcsóbban mintha megvennéd boltban. Ez nem erről szól igazából.

    Nem, volt régen egy "legenda", hogy élőbe a rádióba sorsolták a 6 os lottót, úgy hogy akkor még a "nép" húzta a számokat és ők is olvasták be, és egy falusi csávó kihúzta a számot, majd megszólal: Hatos! F*szt! fordít rajta. Kilences!
    Csak barátom is 9 es számot kapott és 6 osnak nézte elsőre, aztán előadta ezt a "csajozós" dumát a 20+ évvel fiatalabb lánynak. :D

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák