Keresés

Aktív témák

  • Djuree

    félisten

    válasz tomyka74 #41376 üzenetére

    jónak tűnik, az a baj pécs innen peppet messze van :DD

    LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

  • ---Lasali---

    Közösségépítő

    válasz tomyka74 #41376 üzenetére

    Második képen az a szürke gép az egész tűrhető. Arra azt mondanám hogy talán otthon is elfogadnék belőle egyet, ez korrekt ár érte, szerintem ennyiért jobbat nem kapni. Ilyenen edzettem már. Jól beállítható mindenféle magassághoz, minden rohadt merev, stabil rajta, kormányon is jól lehet váltogatni a pózokat, szinte mindent meg tudsz rajta csinálni könnyen ami a spinracing órákon feladat.
    Hibái: kicsit keresztbe fut a lánc, nem jó a láncvonala, ezért szoktak szakadni a láncok..
    A nyerget is ugye tudod előre hátra csúsztatni, na abba a sínbe van egy jó kis löttyenése a nyeregnek, ezt házilag meg lehet barkácsolni.
    Kicsit hosszúak a fokozatok a beállításokat illetően, fúrhatták volna dupla sűrűséggel a lukakat, nekem a nyeregnél vagy túl magas, vagy alacsony, de mondjuk én erre elég kényes vagyok.
    A fék ahogy melegedik stb, úgy szokott picit változni az ellenállása, de azt úgyis állítgatod edzés alatt.
    A q faktor nekem kissé nagy.

    Egyébként én otthon terheléses görgőzöm. Le izzadom a biciklim az szerintem huszadrangú dolog.. Inkább a vázat sajnálom, meg a hajtás kopását. De mondjuk én a görgőbe rakást azzal kezdem hogy tisztára mosott hajtás, szobába ugye nem kap port, homokot, stb, nem kopik annyira.
    Hátrányai közt azt tudom inkább előre venni, hogy nem tudsz rajta kiállni a nyeregből, vagy nem szabad, mert ha nem stabil a keret ami tartja a bringát, akkor feldőlhetsz, de egy könnyű vázat meg akár el is lehet törni benne, míg a spining gép brutál acél zárt szelvényekből van, merevebb minden biciklinél, azon még kormányt elengedve is tudsz kiállva tekerni.
    Meg amit még szeretek a spining gépnél hogy örökhajtós, érzed ha a hátsó szakaszban tolja a lábadat a súly felfele, tehát tudsz a körkörös pedálozásodon fejleszteni.
    Görgő nagy előnye viszont hogy a saját bringádat tekered, ugyan azokkal a beállításokkal amikkel egyébként kint használod.

    Egyébként meg az ilyen "álló" biciklizést nem lehet össze hasonlítani a kintivel (meg nem is kell), totál máshogy terhel, minden más rajta.. izzadás meg rossz. Téli napokon nekem sokkal jobb lesz tőle a közérzetem meg minden.. ha izzadok egy órát a görgőn.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák