Keresés

Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    válasz csabi94 #40803 üzenetére

    Én ahogy látom a tokozása az full műanyag... a legegyszerűbb kiszedni a bringából: felülről egy 1 centi vastag vasdarab, és azzal szimplán átütni az egészet a villanyakon, a rögzítő rózsát átütni sokkal egyszerűbb mint visszafelé nyomni vagy más módon kiszedni.
    A legnagyobb baja viszont így is az akku, oké, hogy hónapokig megy ha nincs riasztás, de ha riasztás van akkor pár nap alatt megadja magát, mire elkezdenek a rendőrök foglalkozni az üggyel addigra lemerül... ha meg én indulok neki akkor nehéz úgy visszaszerezni, hogy törvényesen járjak el...

    A videókban minden bringán a legvéknyabb lakat volt rajta vagy az sem, ellenben ha volt akkor is csak egy kis kb 20 centis erővágó volt náluk, én egyiknél sem láttam a nagy csapszegvágót amivel pl az én kryptonite keeper 1013-as lakatomat is elvágták. Azt pedig eddig is tudtuk, hogy a lakatoknak nincs mágikus tudása amivel vághatatlan lenne... ellenben a kis 20 centissel mire levágja a 13mm-es U lakatomat vagy a keepert nem 10 perc telik el...

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Aktív témák