Keresés

Aktív témák

  • #90933760

    törölt tag

    válasz Aprósólyom #39867 üzenetére

    Aranyból készültet és akkor nem a biciklit fogják ellopni. Amúgy nem tudom, mert szerintem mindet el lehet vágni, vagy esetleg olyan vastagot ami csak a küllők között átfér, de az meg milyen már. Esetleg villanypásztort építeni a vázba és ha el akarják vinni akkor had rázza. De ez se az igazi, tuti tipp nincs az a baj.

  • ---Lasali---

    Közösségépítő

    válasz Aprósólyom #39867 üzenetére

    Talán ezt: [link]
    16mm vastag, meg elvileg ez már edzett anyag ezt már talán nem tudják betonacél vágóval sem elvágni. De az utóbbi videó alapján erre sem esküdnék meg. Meg léteznek igen jó, pl DeWalt akku-s szerszámok, amikkel 1 percen belül át lehet flexelni, de ilyennel is csak ritkán mennek lopni.. többségnél sima erővágó van, annak ez meg már betesz.
    Gyakorlatilag mindegyik elvágható, fagyasztással széttörhető. Ahogy itt láttuk: [link] (itt azt hozzá tenném, hogy a tesztben levő keeper 12 es, a leggyengébb kryptonite, és nem 15 ezer, hanem max 7 ezer ft, ami u lakatnál legolcsóbb kategória)
    Az a lényeg minnél vastagabb legyen, vehetsz sodronyt is, a tesztben viszonylag jól szerepelt, de abból is olyan vastag a legjobb, amit nem lehet bele rakni az erővágóba, mert akkor először azzal kell szöszmötölnie, hogy a burkolatból leszedjen, hogy bele tudja erőltetni, különben csak berakod közé, nekifeszülsz és azonnal el van vágva. Szóval 16mm alatt nem ajánlok semmit, ha komolyat akarsz. De ezeknek a zára szerintem a legsilányabb, amit fagyasztással szét lehet ütni, de szerintem kb annyi esélye van hogy így próbálják ellopni, mint amennyi esélye hogy megkerüljön az ellopott bringa..
    Még amiket kerülj, az a henger kulcsos zárral ellátott lakatok, mert azt több youtube os videó alapján egy műanyag kupakkal ki lehet nyitni. :DDD

    Más:
    Közbe összeállt a fél éve építés alatt álló biciklim, lassan jönnek róla képek. Légtelenítést még megcsinálom.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák