Keresés

Aktív témák

  • hoffman_

    nagyúr

    válasz ludsimon #38589 üzenetére

    Hányszor kell elismételnem, hogy alakformálás a cél, nem pedig paprikajancsivá felfújni magam fél év alatt?

    Majd rájössz. Csak ne csalódj.

    Ezt nekem céloztad?

    Nem, ezt JColee-nak írtam, mint ahogy az ott van előtte, mint címzés, az ő hsz-ére.

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

  • deicide

    veterán

    válasz ludsimon #38589 üzenetére

    Ezt mondtam én is, hogy hétvégén volt, hogy 13 órát tekertem (áprilistól szeptemberig állóképességre gyúrtam, hogy menjen pl a 300km-es tekerés), de az csak heti 1 max 2 alkalom, a maradék az 1 óra max, vagy kevesebb. De nem hiszem, hogy csak a hétvégi hosszú túrák alkalmával égettem zsírt, az kell égjen akár egy 30km-es velencei-tó kör után is. Arra büszke vagyok, hogy mindezt fél év alatt értem el, de érzésem szerint kellettek hozzá a hétköznapi mozgások is, nemcsak a 2-3-4 stb óra hosszúságúak.

    Peet210: Nekem már önmagában a maraton sem menne (egyelőre), de jövőre már beleférhet egy 180km/3.9km/Félmaraton akár, állóképesség kérdése. De futásra gyúrni kell, mert teljesen más igénybevétel, mint a bringa. Én szerencsére egyszerre kezdtem mindkettőt áprilisban, így érzem is a kettő között a különbséget. Természetesen a futás a nehezebb, főleg nálam, a 100+ kg testsúly miatt, de mára odáig jutottam, hogy ha gondolok egyet, akkor körbefutom a velencei-tavat, az kb 30km.

    [ Szerkesztve ]

    Live fast - On high - Repentless - Let it ride

Aktív témák