Új hozzászólás Aktív témák

  • athew

    csendes tag

    Hi All!

    Nem tom, hogy jó helyre írok e be, de azért próbálkozom!


    Múlt héten vettem egy gépet(sok helyről), szépen ahogy illik felraktam a windowst(64 bittes, merthogy vagány vok és 64 bittes procit vettem). Első rendszer felrakás után, amikor már túl voltam az alaplapi driver, ati driver stb. kb egy 3 óra után kidobott egy kék halált, először a VGA kártya driverére az ati2dvag.dll-re hivatkozva, utána pedig a hangkártya jött az alcwdm.sys, de asszem mindkettő IRQ_NOT_LESS_OR_EQUEAL üzenettel jött. Na már most azóta már kétszer újra lett rakva(rengeteg türelemmel és kevesebb hajjal), és most egyelőre egy napja nincs kék halál, VISZONT: 3dmark2005 nem akar lefutni, azaz elmegy az első tesztig aztán kilép az egészből egy Windowsos (Send Error, Don't Send Error) hibával, így nem tom letesztelni a videókártyát se. A játékok mennek viszont beszaggatnak egy kicsit, pedig nem lenne szabad. A filmeknél pedig érdekes dolgot csinál, 15-20 percig megy és aztán vagy 2 percig beszaggat(olyan mintha swappolna) aztán ismét jó.


    Itt a konfig, hogy tisztább legyen a kép:
    - ASUS A8N-E
    - AMD Athlon 64 3000 BOX
    - SAMSUNG 512Mb 400Mhz (2 DB)
    - ASUS EAX1600pro 512MB
    - MAXTOR 250GB 7200rpm 16MB
    - CHIEFTEC CT420A2
    - LG LG GSA-4167 RBB oem fekete


    ha vki tud vmi érdemlegeset hozzászólni, tegye meg, mert nem tom, hogy most vigyem vissza garira(ha meg vissza kell vinni, akkor mit, merthogy említettem sok helyről lett összedobálva a gép)

    Előre is köszönöm a segítségeteket!!!

    athew

Új hozzászólás Aktív témák