Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • papa019

    senior tag

    válasz papa019 #930 üzenetére

    Semmit nem változtattam a kódon, most az egyik újratöltés után működik. :Y :W
    Bár komolyan elgondolkodtam azon, hogy érdemesebb lenne szerver oldalon dekódolni a stringet...

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz papa019 #930 üzenetére

    z-index=1900;
    Ilyen CSS-ben nincs.
    De ilyen van:
    z-index:1900;
    (egyenlőségjel helyett kettőspont)
    jsFiddle-re relatív URL-eket hiába teszel, nem fog menni. A teljes HTML-doksit sem érdemes, csak a <body>-ban lévő részt.
    Ha a <body>-ban <script> tagek között van valami kód, akkor azt meg pakold már át a JS-részre, arra való. Amúgy is, a saját HTML-oldaladon külön JS-fájlba kellene rakni ezeket a kódokat.

    Mivel itt még initialize() függvényed sincs itt, annak tartalmát nem tudom kitalálni, meg a többi dolog sem tudom, hogy kéne, hogy működjön nálad, így ezzel a linkelt kóddal egyáltalán nem tudok mit kezdeni. Azért linkelhettél volna olyat, aminek van valami köze a működéshez. :D Tudom, hogy sietős, meg minden, de ha gyors segítséget szeretnél, akkor azért jusson el valameddig a felrakott kód, legalább a megjelenítésig... :)

    ===============

    (#935) papa019 :

    contextmenuDir = document.createElement("div");
    contextmenuDir.className = 'contextmenu';
    contextmenuDir.innerHTML = a;
    HELYETT jQuery-ben:

    var $contextmenuDir = $("<div/>", {
    "class": 'contextmenu',
    html: a
    });

    már Karma is mondta, de
    <div class='context'>Adatok szerkesztése<\/div>
    HELYETT
    <div class='context'>Adatok szerkesztése</div>

    Tehát a /-t nem kell escape-elni.
    Mondjuk én speciel rühellem az aposztrófot is a HTML-attribútumoknál, szerintem "szebb" a rendes idézőjel, de ez már az én hülyeségem. :D

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák