Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KergeK@csa

    tag

    válasz sutszi #4834 üzenetére

    Mondjuk ez az álatal is röhejesnek tartó Kandó (/BMF/ÓE/NIK) fikázás honnan jött, az azért érdekelne, mert sem anno, sem mostanság nem ezt hallom róla.

    Sőt, fura módon a cégnél cirka a fejlesztők 40-50%-a onnan jött. :) (A leglátogatottabb magyar oldalcsoport ~30 fejlesztővel)
    De persze van még mellette BME-sek is páran, Veszprém is, szóval van itt minden. :)

    Mondjuk a papír max csak addig számít, amíg nincs mögötte tényleges, munkatapasztalat. Cirka 5 év után már alig számít, hogy hol végeztél, legalábbis, ha tényleg jó vagy.

    Ha igazán jó vagy, akkor meg senkit nem érdekel a diplomád megléte sem, nemhogy hogy honnan van, onnantól max p*niszméregetés. :)

  • lajafix

    addikt

    válasz sutszi #4834 üzenetére

    ne haragudj de ez nem érvelés amit előadsz. én nem rólatok meg rólam beszéltem, hanem a munkaerőpiac általános felsőoktatási értékitéletéről, ami bizony megalapozott. és ami neked nem tetszik. Hát ilyen sajnos az eloszlásfüggvény. :)

    "Érdekes, hogy a VIK-es srácok alapvető hiányosságát mennyire besöpröd a szőnyeg alá, már-már jelentéktelennek titulálva, miközben ez totál nem fér bele abba a képbe, amit beállítasz az intézmények színvonaláról."
    Én elhiszem hogy te ezt tapasztaltad. DE a piac értékítélete számít egy intézmény munkájának megítélésekor és nem véletlen a sorrend. Amikor a legtöbb diák felsőoktatási intézményt választ, ők is ezt veszik figyelembe és ezért a jobbakat veszik fel ezekbe az intézményekbe. Egy dolog a minta, de az nem biztos hogy jól jellemzi az adott intézményt.

    kérésedre: igen a Kandót és a BME-t is elvégeztem(ez utóbbit csak gazdasági másoddiplomáért). És rengeteg féltudású, önjelölt zseni összecsapott munkáját javítottam már ki, amikről lerítt hogy nem volt mögötte mélyebb tudás, csak GUI kattingatás.

    Rock'n Roll

Új hozzászólás Aktív témák