Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    válasz freaghill #25899 üzenetére

    Lehet én gondolkodom máshogy...ami valószínűleg a más típusú munkahelyből adódik... De szerintem a lojalitás egy fontos érték... Ha fél évig olyasmit kell csinálni ami nem a szíved vágya akkor lelépsz? Ezért ez nem egy nagy idő* a karrier szempontjából, hogy ne lehetne kibírni. Illetve ha normális a vezetés akkor vették a lapot, hogy te jelezted a nem komfortos körülményeket és ennek ellenére kitartasz... Ami szerintem mindenképpen jó, hogy adtál erről visszajelzést. A legrosszabb mikor valaki fortyog magában... A vicc végét mindenki ismeri a nyuszikával és a medvével meg a lapátjával.

    *Kérdés mióta tart ez az állapot... tudom más a tűréshatár de 2-3 hónap hullámvölgynél a szemöldököm se rebben kb... Vannak jó idők és rossz idők...

    Kicsit arra emlékeztet ez amikor olyanokkal beszélgettem akik félbehagyták az egyetemet mert éppen nem tetszett nekik amit tanultak...meg szerintük ez nem vezet sehová...inkább elmentek dolgozni. Az sem rossz dolog...de ha már a felén túl van valaki akkor szerintem kárba veszett idővé válik egy ilyen húzással. Ráadásul szerintem ez egy nagyon fontos lecke amit érdemes megtanulni és nem átlépni rajta. Az élet nem mindig habostorta, de ha a nehézségeken át tudunk lendülni és kitartunk annak jellemformáló hatása is van...

    Persze ha már majdnem 1 éve mondogatod és még mindig nincs fény az alagút végén, akkor azért nem hibáztatlak.

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák