Új hozzászólás Aktív témák

  • cucka

    addikt

    válasz Mercutio_ #3393 üzenetére

    Akkor most volt sok olyan tárgy ami tényleg hasznos, vagy csak magolni kell...
    Ööö igen.
    Például az "algoritmusok és adatszerkezetek" tantárgy talán az egyik leghasznosabb volt. Tudod hogy nézett ki a vizsga? Előtted a papír és írd le X adatszerkezetet meg Y algoritmust, amit leadtak órán. Ne mondd nekem, hogy ez olyan hűde jól leméri a megértésedet meg algoritmizálási skilledet. Ha bemagoltad a jegyzetet, akkor sima 5ös, ennyi. (Hozzáteszem, a gyakorlat nagyon jó volt ebből a tárgyból, arra tényleg megérte bejárni és gyakorolni, tanulni)

    (#3392) Oppenheimer
    Vettem, értem. Az a helyzet, hogy elég sokat interjúztatok, így tök jól látható, hogy mennyit ér az egyetemi képzés. Nekem az nem elfogadható, hogy valaki elvégez egy BSC-t és alapvető dolgokkal nincs tisztában, illetve a legegyszerűbb programozós feladatot sem tudja megoldani.
    Lehet, hogy tévedek sokmindenben, tényleg nem tegnap jártam egyetemre. Amit látok, az az egyetemi képzések eredménye, az output, ami kijön ezekből az intézményekből, és hát nem túl rózsás a kép.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák