Új hozzászólás Aktív témák

  • Xero

    nagyúr

    válasz Benmartin #25408 üzenetére

    Ez ahogy fentebb is szerepel a nagyobb mennyisegu jelentkezo szortirozasara jo, mivel igy merheto egyszeruen a gondolkodas, tajekozottsag es a helyzetre a reakcio. Ha en interjuztattam akkor soha nem csinaltam ilyet, cserebe olyat igen, hogy kuldtem egy legacy kodot az interju elott 1 oraval es kivancsi voltam mit ert meg belole, mit valtoztatna(volt mit :D), es ugy altalanossagban hogy reagal a jelentkezo.

    Volt olyan aki siman elkezdte visszabofogni a hibakat amiket az IDE highlightolt neki, de odaig, hogy nyelvtani hibak. Itt eleg nyilvanvalo volt, hogy a srac meg nem lesz onjaro. Olyan is akadt aki keptelen volt arra, hogy atmasolja a forrast egy notepad++-ba vagy Vscodeba. Direkt email bodyban kuldtem. Volt aki kopni nyelni nem tudott, pedig a pozi junior volt o pedig sajat bevallasa szerint mar 4 eve volt a szakmaban. Nagyon sokfele ember nagyon sokfele modon reagalt. Viszont ezzel piszok konnyen ki lehetett szurni azt a tipusu hozzaallast es gondolkodasmodot amire szukseg volt. Sokszor nem is az kapott ajanlatot aki a legtobbet tudta elmondani, hanem amit es ahogyan elmondta, alatamasztotta. Az ilyen tipusu interjuk az en olvasatomban kb erre valok. Nagyobb jelentkezo szamnal meg inkabb ramennek egy valamire, hogy oke ezt hogyan oldod meg. Nyilvan sokkal jobb lenne, ha nem ilyen "haszontalan" dolgokat kellene farigcsalni, de merheto nagy szamban es uniformizalhato.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák