Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Agostino

    addikt

    üdv

    egy nagyon egyszerű kérdésem volna. a gyári beez20 template (j2.5) most akkor kettő vagy három hasábos? sehogyan sem tudom rávenni, hogy három legyen. hiába adok hozzá új modult és állítom be a megfelelő helyet, semmi sem történik. próbáltam custom html modult berakni, mondván talán csak a tartalom hiánya miatt nem jelenik meg a menu modulom, de így sem akar összejönni a dolog : [

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

  • Agostino

    addikt

    válasz emitter #416 üzenetére

    üdv

    sajnos nem ez volt a helyes válasz, de rájöttem közben mi a gond. simán kiszúrta a szemem jobb oldalt az open / close gombocska. nekem ez tök új volt pedig joomlázok már egy ideje. na mindegy, a megoldás a következő: /template/index.php megnyit és ki kell kommentelni ezeket

    var rightopen='<?php echo JText::_('TPL_BEEZ2_TEXTRIGHTOPEN', true); ?>';
    var rightclose='<?php echo JText::_('TPL_BEEZ2_TEXTRIGHTCLOSE', true); ?>';

    <div id="close">
    <a href="#" onclick="auf('right')">
    <span id="bild">
    <?php echo JText::_('TPL_BEEZ2_TEXTRIGHTCLOSE'); ?></span></a>
    </div>

    innentől oké a dolog. persze ez nem kötelező, hiszen ez elrejtős megjelenítős móka akár hasznos is lehet, nekem nem maradhat ilyen megoldás a lapon.

    [ Szerkesztve ]

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

  • Agostino

    addikt

    válasz emitter #422 üzenetére

    üdv

    bocsánat, csak egy közbevetés, de nagyon fontos: mindenki nagyon jól nézze meg milyen témát és honnan szerez be. elég sok oldalról kiderült mostanában, hogy az egyes témákban találhatóak rejtett linkek, hirdetések és tartalmak. ezzel nem azt akarom mondani, hogy minden téma rizikós, de ha van egy adott darab, ami tetszik, nagyon javaslom, hogy keressen rá mindenki a téma nevére és járjon utána akadt-e valakinek gondja vele.

    az észrevételek szerint kerülendő oldalak:

    themegoat.com
    joomlathemes.co
    hurricanemedia.net

    illetve óvatosan minden olyan témával, ahol vannak eltávolíthatatlan sorok: reklámok, szponzorok stb.

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

Új hozzászólás Aktív témák