Új hozzászólás Aktív témák

  • kokov

    tag

    válasz G.F. #841 üzenetére

    Tiszta sor. Félreértesz.
    Én csak ebbe a Joomlás izébe tudok bejelentkezni, mert ehhez kaptam felhasználónevet és jelszót. Azt sem tudom kitől kaptam, mert ez egy ilyen örökölt feladat, egy örökölt weblap, amit rábíztak egyszer valakire, aki nem tudta csinálni.
    Ezen az izén minden jogot megkaptam.
    Most szedtem rendbe a css-t, hogy legalább kinézzen a weblap valahogy. A css-t hála Istennek elértem a sablonkezelőn keresztül. A css-ből lejött, hogy egy sablont kezdett el valaki átszerkeszteni, csak félbehagyta. Tökmindegy.

    Ennek utána kérdezem, hogy szintén ezen a grafikus felületen keresztül, ahol minden jogot megkaptam és elvileg minden rendelkezésre áll egy weblap elkészítéséhez. Ezen teljes jogú adminként el tudok jutni vajon odáig, hogy tudjam mit írjak be például egy tcmd-be az FTP kapcsolódáshoz? Van erre ezen mód?

    Ha nincs akkor ezen keresztül el lehet érni bárhogyan a weblap file-jait? A médiakezelőben például nem látom azt a mappát, amiben van egy kép, amire a css-ben látok hivatkozást és létezik a kép, mert a weblapon is látszik, szóval így nem látok mindent. A feltölthető fájlformátumok listáját már megtaláltam, feltölteni már tudok, azokat törölgetni tudom, de ezzel ennyi? Ezen keresztül ennyi a tudomány?

Új hozzászólás Aktív témák