Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • padre8

    csendes tag

    válasz fa4hu #2514 üzenetére

    Na megvolnék! Maradt az említett kk rom a telón. A Gps nagyon sok macera utan talál jelet es tartja is mindenhol, szóval ok. Amit csináltam vele:
    1. A fólia segített, de nagyon nem mindegy hogy hogyan áll az akkufedél alatt. Nekem úgy lett jó hogy teljes hosszban (kb 10cm) többször hajtogatott, hogy a kis résbe szorosan illeszkedjen, lehajtottam a sim kártyáig majd onnan v alakba fel a jobb sarokba, ott pedig levàgva a vége az élnél. Annyit még, hogy a gps rés alatt a kis kör alakú fekete ( talán mikrofon) körül kivagtam de úgy hogy a fólia ne szakadjon. Ezzel a csíkkal érintkezve még egy kb 2 cm széles félbehajtott olyan 5cm-es darab fólia került a jobb oldalra( fényképezővel ellentétes oldal) csak úgy.
    2. A mob.uncle tool supl.nokia.com-on van és ehhez a system/etc/agps_profiles_conf.xml -on belül a default_profile="GOOGLE" módosítva "NOKIA" -ra.
    3. Gps státusz fent
    4. mob.uncle.tool - ban pedig full-cold-agps restart.

    Nekem ezekkel lett használható, de nem versenyképes mondjuk egy huawei y300-al.
    Állítólag az antenna csere segít és talán más típushoz való antennát is be lehetne tenni. Szerintetek ez valós lehet?

    A led már nem zavar hogy kék és a solo launcher segített a teljes képernyős főképernyőn ( felső állapotsáv nélküli).

    Az aksi nekem, erős (üzleti)
    használattal egész nap adatkapcsolaton, navival: stabil 1 nap. Lehet hogy bír többet de nem tudom pihentetni:-)
    Szerintetek ez gyenge a tiétekhez képest?

    [ Szerkesztve ]

    0036501344008

Új hozzászólás Aktív témák