Új hozzászólás Aktív témák

  • Blizzardking

    őstag

    válasz CoolBoy323 #456 üzenetére

    Azért a környezeten is múlik. Mi van ha másnak meg annál lát tovább a szeme, hogy "esztet monták esztet kő fizetni"? Robin Hoodból se véletlenül lett kultfigura...

    Dirtyz: gyakorolni kell. Nagyon egyszerre kell megnyomni és akkor lementi az aktuális képernyőt. Eddig mindenkinek működött.

    @ Vandie #446: A kamera kb egyforma ezekben, én nem nagyon látok számottevő különbséget, és nem is nagyon értem a kamerák körül bonyolódó késhegyig menő vitákat. Arra hogy kivehető dolgok legyenek a képen arra mind jó, arra hogy pl a háttér elmosódjon, arra egyik sem. Fókuszálás lassú, kevés fényben mind meghal, a zajszűrés elmossa a kép részleteit.
    Vatera kontra kínai - Itt mindig az ÁFA/vám a kérdéses (ilyen árban csak ÁFA van), azaz azt kell tisztázni, hogy ha megfogják a vámon, ki fizeti. Ebből a szempontból százszor inkább megbíznék egy kínai boltban, mint egy vaterás magyar hasitasi nemkérkódot nepperben. Én meg azokat utálom. Ugyanis kifizeted neki a pénzt, még annyit se áldoz a maga erőforrásaiból hogy legyen 2-3 készüléke amivel nepperkedik, megrendeli ugyanonnan ahonnan te tennéd, és utána 2 hét múlva ha jön a felszólítás a navtól hogy fizetheted az áfát, el se éred. Akkor kapod meg a telefont, ha a postásnak kipengeted a 27%-ot.

    [ Szerkesztve ]

    "Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

Új hozzászólás Aktív témák