Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fatal`

    titán

    válasz hallari #9317 üzenetére

    1. A boríték e-mail értesítést küld, semmi köze a hozzászólásaidhoz. A buborék pedig az utolsó olvasott hszhez ugrik, nem az utolsó hozzászólásodra.

    2. Erre való a kedvencek.

  • fatal`

    titán

    válasz hallari #9319 üzenetére

    Ja ez az itt szóltam hozzá lista. Ott nincs boríték, de nézd a kedvenceid. :) Vagy itt felül a topic címe mellett.

    [ Szerkesztve ]

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz hallari #9351 üzenetére

    Nekem tényleg nem sértő a dolog. :D Csak arra próbáltam felhívni a figyelmét a srácnak, hogy ebben a formában ez tényleg nem egy építő jellegű javaslat, mert csak annyit lehet érteni belőle, hogy ez úgy ahogy van, szar. Szóval érted, lehet ezt másképp is. :) Nekem is rengeteg javaslatom lenne, volt már pár, amit ide is feltettem, de nem foglalkoztak vele, mégsem annyit írtam be, hogy ez egy fos.
    Nem lehet mindegyik javaslattal foglalkozni, ezt is megértem, de lenne olyan, amit javasoltam, aminek sztem más is igencsak hasznát venné, pl. az, hogy javasoltam, hogy ne csak arra lehessen rákeresni a hozzászólások között az összetett keresőben, amit egy adott felhasználó írt, hanem olyanra is, amit konkrétan neked címeztek - erre megírni adatbázisból egy query-t lószar, betenni egy pontosan ugyanúgy kinéző keresőmezőt, mint ami most is van a részletes keresésnél, szintén az, de legalább hasznos lenne. Meg feleslegesnek tartom a hozzászólások elküldése utáni "Sikeres hozzászólás, rögtön továbbítunk..." üzenetet - JavaScript-alapú, lényegtelen, ha egyből továbbítanának, egyből tudnám is, hogy sikeres volt, legfeljebb hiba esetén kéne ide bármit is kiírni... most a többi javaslatom nem jut eszembe, nyilván lenne még pár. :P

    Sk8erPeter

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz hallari #9353 üzenetére

    Hát igen.
    A személyre szabott e-mailes értesítés sem lenne rossz, amit írsz - de lehet, hogy ez jelentősen megnövelné a levélforgalmat (azon felül, ami most van), ezért nem vezetik be; mondjuk gondolj bele, vannak olyan gőzkieresztős topicok, ahol ilyen egy-egymondatos válaszok születnek, sokszemélyes oda-vissza társalgás jelleggel (tehát nem mondjuk szakmai téma, hosszabban kifejtve), ha itt minden saját névre szóló válaszról születne e-mail a most is létező topicra való feliratkozáshoz tartozó maileken felül (ebben az esetben minden egyes új hozzászólásról kapsz levelet), az pluszban terhelné a szervert.
    Persze lehetne folytatni a gondolatmenetet úgy, hogy akkor lehessen feliratkozni topicok szerint, hogy épp abban a topicban akarsz-e a kifejezetten neked szóló válaszokról értesítést kapni, de az már sanszos, hogy eléggé bonyolítaná a rendszert - igaz, ez sem lenne megoldhatatlan! Hasonlóan ahhoz, ahogy most is topicok szerint lehet feliratkozni, de most ömlesztve kapod az értesítéseket, nem csak a neked szólókról.
    Na de visszatérve az eredetire, ha már ilyen nincs is, legalább a keresőben lehetne egy lehetőség arra, hogy rákeress a csak neked szóló üzikre a témákban. Erre valaki megjegyezhetné: mi van, ha valaki egy válaszba sűríti sokak részére szóló üzenetét, csak bepötyögve az ember nevét: hát akkor ez nyilván nem fog megjelenni ezek között, de erre meg a most is létező módszerrel már rá lehet keresni.

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák