Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabi[mf]

    tag

    válasz Viktor0610 #3904 üzenetére

    őőő, most h így kezdek belejönni, az egészbe, nem is olyan rossz, de egyébként sztem nem ér annyit mint a régi, amikor nyithattam egy fórumot csak úgy, és nem volt megkötve semmi, írhattam bárhova bármit, max át kellett rakatni a moderátoroknak vhova máshová a topicot, de most ezret kell kattintanom mire megnyílik egy topic ami inkább egy apróhírdetés, ami be van kategorizálva. Gondolom h nem buta emberek csinálták a kategóriákat, de mi van ha egy dolog, két helyre is odaillik, vagy nincs is olyan kategória, vagy nem pont az.....ez mind gyengíti az üzletet és kisebb esély van arra h az adott alanyok, a maguknak pont megfelelöt találják meg(termék). inkább vmi aprónet.hu szintűvé vált a dolog üzleti része (nehogy magatokra vegyétek), bár egyébként teljesen megértem, mert nagyon sok pöcs volt akit sokszor rendre kellett utasítani, és ők a színvonalat is (gondolhatjátok) h alacsonyabbá teszik
    és a moderátoroknak is sok dolga volt [igazából a modokból pszihológusi pályát kellett volna megcéloztatni a moderátorkodás után:D:D]. de látom h értelmiségi topicot lehet nyitni, és azok meg is maradtak, talán az lehet a nézetség lelke min. 60%-ban, én természetesen az üzletelők közé tartozom ha már itt vok akkor reklámozom magam:DDD szal ha kell bármi vagy ela akartok adni szóljatok;), és éppen ezért nekem pl az üzleti része fontos h legyen pörgős, az egyetlen olyan fórum ami az agyam nagyáboli működésének a sebességéhez volt hasonlítható, ebbe már csak a xar 2megás net szólt bele, és én is ha áratképzek vagy meg akarok tudni valamit, akkor nagyon jó h itt van minden egyhelyen, és megtalálok nagyjából mindent!!!!.............őőőőő most jött egy csaj:P (ja igen majd blogot is nyitok), de most mennem kell, ennyi jutott eszembe hírtelen, majd privi v vmi...
    üdv.

    jeeeeee

Új hozzászólás Aktív témák