Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CsendPenge

    őstag

    Hát, ez sajna ilyen formában megszünt a második részben, persze helyette bejött eléggé sok más dolog. Hivatalos leírás hiányában viszont max. tapasztalat alapján lehet... (pl.: az egyik leghasznosabb: fogsz egy pálcát (rod) és egy rugót (spring vagy mifene) és szépen a kettőt össze szereled. Ha ez megvan, akkor ezt szereled bele a fegyverbe, aminek a hatására megnő a tűzgyorsasága, vagyis egy lövés kevesebb pontba kerül) A szerelési dolgokat a következő képpen tudod csinálni: jobb gombbal kattintva a tárgyra előjön a tárgy belső inventory-ja. Max. 4 db cuccot tudsz valamire ráakasztani, feltéve, ha lehetséges, illetve két cucc nem üti egymást. (pl.: gránátvető vs. állvány) Általábban, ha a megnyitott tárgy inventory-nál megfogsz egy cuccot, akkor onnan látszik, hogy az az adott tárgy felhelyezhető-e (nem oda! ;]), hogy a nyitott tárgy inventory nem sötétedik be. Ja, ezzel kapcsolatban még annyit, valszeg ez egy benne maradt bug: ez nem minden esetben igaz! Próbálkozni kell, hogy rá tudod-e tenni a cuccot, vagy nem. Így jöttem rá én is a fent leírt combo-ra.

    P.S.: ja, még egy bug: ha valamelyik embered csinál valami extra tevékenységet, tehát nem egy csapatba van rendelve (assigned in squad x), és úgy próbálod ''beszállítani'' egy autóba (helikopterrel még nem próbáltam), akkor többet nem tudod kiszállítani, ugyanis a kiszállási kisérletnél a játék hibaüzenet nélkül kilép! :D (ja, beszálláskor meg valami idióta hibaüzit küld, hogy megpróbáltál törölni valami persistent group-ot) Megoldás: először rendeld egy csapatba az embered, majd onnan zavard be az autóba :)

    Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

  • CsendPenge

    őstag

    válasz Nimrod #10 üzenetére

    Én is bírtam nagyon az egyet! Az volt az egyetlen gáz, hogy fegyvert, lőszert nem lehetett venni, csak az ellenségnél találni. szerencsére ezt a kettőben már javították. Ha rendesen be tudták volna fejezni a játékot, szerintem nagyon jó lenne, így viszont a bosszantó bugok miatt... persze azért így is van benne élvezet :)

    Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

  • CsendPenge

    őstag

    válasz Nimrod #17 üzenetére

    Ja, ez eléggé gázos volt... én akkor kaptam idegbajt, amikor az egyik legjobb emberemet elkapta vízben egy kígyó. Volt nála vagy egy tonna robbanóanyag, gránát, pisztoly, puska stb egy egész szektor ellenséges katonát lenyomott volna, de egy b*zi kis vizisikló megszívatja... :DD

    Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

  • CsendPenge

    őstag

    válasz Goose-T #15 üzenetére

    Figyi, ha jutsz valamire akkor esetleg írd meg te is ide légyszíves. Oké? Köszi.

    Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

Új hozzászólás Aktív témák