Új hozzászólás Aktív témák

  • $JD$

    csendes tag

    válasz CsendPenge #12 üzenetére

    Üdvözlet Wirnyák alól!

    Ne felejtsd el a barrel extender modot! Steel tube+ quick qlue + tape (acélcső+ gyorsragacs+ ragasztószallag), az eredmény: +10 lőtávolság. A rod&spring mod abszolút permanens (egyébként a tüzeléshez szükséges ap mennyiségét 1/6-ával csökkenti kerekítve), nem lehet a pusiból kiszedni, ha egyszer beletetted. A barrel extenderrel is ez a helyzet, vagyis majdnem: ha tudsz sorozatot lőni a pusival, akkor előbb utóbb le fog esni, ha nem javítod.
    További tákolmány még az X-Ray detektor, de az elég brutális :). Mi is kell hozzá? Várjatok. Lameboy, copper wire, xray tube, fumblepack, asszem ennyi, de nem emlékszem pontosan. Ja meg elem! Elég macerás beszerezni, szerintem Balime előtt nem lesz ilyenetek. A JA2 az egyik legjobb játék amivel játszottam, a top5ben simán benne van.
    Ha végigvitted normálon, vidd végig hardon, buli ;). Mellesleg a sci-fi módot is érdemes bekapcsolni szerintem! A queen alien '' kocsonyája'' miután megölted, remek kenőanyag a páncélra (spectrára érdemes tenni persze).

    Abit KV8-Max3, Athlon 64 3000+, 2x512 Corsair TwinX-466, Club3D R9700, Enermax 460W, Thermaltake Xaser III (Al-series)

Új hozzászólás Aktív témák