Új hozzászólás Aktív témák

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz Jack@l #940 üzenetére

    Ezek alapján az iparág legjobb szakértőit dolgoztató Intel, AMD, NVIDIA trió tévúton van a jövővel kapcsolatban. De még az ARM-os gyártók is.
    Szvsz most kellene egy céget alapítani, és kötni az ebet a karóhoz ... hiszen a többmilliárd dolláros fejlesztési pénzeket elköltő cégek egységesen rosszul lőtték be a jövőt. Talán meggazdagodnánk egycsapásra. :) Meg is van az elméletem. A tokozásra egy olyan lapkát ültetünk ami fizikai értelemben nem a mi dimenziónkban lesz. Ezzel a mi fizikánk törvényeit felülírhatjuk úgy ahogy akarjuk. Nem is értem, hogy ez a többieknek miért nem jutott eszébe. :) Mennek egy teljesen értelmetlen jövőkép felé, amikor sokkal kézenfekvőbb megfejteni a negatív energia titkát.

    Nem akarlak megbántani, de az Intel/AMD/NVIDIA/és a többiek mérnökei okosabbak nálad. Sőt szerintem a fórumunkon fellelhető legtöbb embernél is. Mindezt a legnagyobb tisztelettel állítom. Hidd el ők tudják, hogy milyen problémákkal szembesül a chipgyártás és mi a megoldás rá.

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Új hozzászólás Aktív témák