Új hozzászólás Aktív témák

  • laychi

    veterán

    válasz Jonahun79 #23145 üzenetére

    Én a cégtől hoztam cimkeragasztót anno,és azzal ragasztottam vissza.Viszonylag stabilan a helyén tartja,viszont könnyen szétszedhető is állagából kifolyólag:)
    4 kis golyó a négy sarkára...ennyi :)
    Így legalább,ha meglesz a liquid ultra,akkor nem kell bajlódnom vele :)(most mx4 van alatta)

    (#23147) Jonahun79 válasza sephi (#23146) üzenetére

    Értem, köszi. Izginek néz ki, majd ha mejön a proci, akkor ezzel kezdem, jó kis móka lesz :) lehet veszek egy halottat ebayen elotte gyakorolni.

    Nem nagy ördöngősség,ne aggódj.Ha az első sarkon túl vagy,akkor a többi már gyerekjáték.nekem legalábbis az volt a vágást illetően.Több időt vesz el a nyákról és a fedélről szépen eltávolítani a ragasztót.

    (#23149) Shokkolo válasza daveoff (#23148) üzenetére

    Nekem vissza lett ragasztva, de bevallom férfiasan, nem én csináltam.esetleg ha valakit nagyon érdekel utánajárhatok mivel csinálták, ileltve mi lehet "még" alkalmas.

    Sajnos a fém IHS-t nem fogja az összes ragacs :(

    Nem is szükségszerű azt véglegesen visszaragasztani fixre.Szükség esetén könnyebb cserélni a kencét.lásd,ahogy én megoldottam :)

    [ Szerkesztve ]

    Eladó 1x16GB G.Skill Ripjaws DDR5 4800 CL38(F5-4800S3838A16GX1-RS) SODIMM 40 Euro +Posta 6,49-14,49 euro, választást rád bízom.

Új hozzászólás Aktív témák