Új hozzászólás Aktív témák

  • Speedtest

    csendes tag

    Hali!
    Nem is olyan régen találtam rá, Isaszeg helyi internet szolgáltatójára. Először gondoltam, valami kis himi - humi szolgáltató, nem szabad velük foglalkozni. Viszont, a Rubi -ból már elegem volt, az Invivel, meg még a Rubi előtt is csak a baj volt. Szóval, gondoltam tegyünk egy próbát evvel az isanet-tel, ennél már minden csak jobb lehet. Szóval, telefonon rendeltem meg, (vagyis csak akartam) a kolléganő felvette az adataimat, majd mondta hogy visszahívnak. (gondoltam mindenki telepít, :)) haha - senkit sem tud kapcsolni) Azután eltelt pár nap, és jelentkeztek, na, gondoltam jönnek a süket szöveggel - rögtön rám dumáltak valami + csomagot. Majd jöttek bekötni, a gyerekek :)) megjöttek egy bazinagy terepjáróval, azt hittem, hogy ez valami vicc, de nem az volt. Alacsony köpcös morcos + magas cofos (tiszta Stan és Pan - mosolyogtam) kiderült, hogy nem csak a netet, hanem még tv -t is rendeltem, oké- oké, kössétek be, (gondoltam, úgyis gagyi az egész, majd Wifin Tv, persze persze) eltelt vagy 3 óra, szólnak hogy megvannak, Gyerekek, azt hittem hogy csak viccelnek, a TV kristály tiszta, a neten az jön amit rendeltem, nem hittem a szememnek. Hogy az én tvmnek, ilyen szép a képe, (és nem dvd) na akkor elkezdték magyarázni hogy mükszik a cucc, elmondanám hogy IPTV -t adnak, megállítható visszatekerhető az adás, + online videotéka, meg amit akarsz. Ja, ami a tuti az egészbe, kérdeztem hová kell dugni a külső vinyot? hogy felvegyem a Csillag Szül... sehová! A központ tárolja, ameddig az előfizető vagyok, szóval azt gondolom, az egészet együtt véve, hogy nagy királyság ez az Isanetféle okosság. Még annyit, hogy elkezdtem utánuk keresgélni, és ráakadtam a wman.hu oldalra, a két cég, egy és ugyan az, gyerekek elmondanám, hogy az országban ők vannak egyedül, akik wifin iptv -t adnak, a többi wifis szolgáltató mehet kilincselni, hogy adják el nekik is. Szóval királyság!! frankó a net, frankó a tv, megfizethető áron, :)) tutik a srácok, most mosolyogtam jött a upc levél, hogy ök lettek a rubi.. hát köszi szépen, én tuti maradok az isanetnél, pesze gondolom hiba itt is előfordul néha, mint mindenhol - de ahogyan halottam, állandóan fejlesztenek valamit, szóval összegezve csak ajánlani tudom, :)) erre meg postán jött az ajánlókupon, 3db után 1 havidíjat jóváírnak, thx- thx.

Új hozzászólás Aktív témák