Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BÁ Nutrition

    addikt

    válasz Fortissimus #18 üzenetére

    csalasok:D
    a Bubbenak ment:D mivel a gyuros topicbol jottunk:d szal a nemigazan korrekt kajakat hivjuk annak.. hamburger pizza, szalonna.. kenyer, kifli, tej,stb nem sorolom fel mindet.. nem ide tartozik..

    az angol az itt nagyon gyorsan feljodik. legalabbis a beszeded gyorsan osszeall hogy ugy mondjam.. kb azt a szintet ered el egy honap alatt beszedben mint amit most leirva megertesz.. szal ha nyokogsz meg egy kicsit, akkor az kb oda fog fejlodni mint az szovegertesed.
    remelem nem volt tul erthetetlen:D

    errefele is van sok lengyel, asszem 200.000 van az orszagban, szal jut mindenfele:D de itt eleg sok az orosz, lett, litvan es eszt is. talan meg tobben is vannak..
    ugyhogy en mar el is kezdtem tanulni az oroszt.. mivel logisztikus vagyok ezert ha egyszer majd hazamegyek a gy. feri bukasa utan akkor jol johet ha lesz egy perfekt orosz nyelvtudasom is. ebben a szakmaban sokat er szerintem mar. mert mindenki az angolt es a nemetet erolteti.. de majd kiderul, annyira nem torom magam azert:D

    nah mit erdemes kihozni? inkabb azt mondom hogy en mit hozok magammal vissza ha hazamegyek.. sok fuszert. nekem a hazai izek hianyoztak a konyhabaol, de vegulis egy honapon belul kaptam utanpotlast otthonrol igy egyenlore nincs gaz:D legkozelebb meg nagyon bekeszulok:D jah meg egyre fontosabb nekik a nyelvtudas, mert ugye sokan jottek mar ki es elkezdtek valogatni szepen.. eletkor alapjan is, meg nyelvet se art ha vagod.
    tavaly osszel jottem amugy.

    youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Új hozzászólás Aktív témák