Új hozzászólás Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    válasz #47053824 #725 üzenetére

    nemtudom, 2k+ mennyire minimalis..

    en,mi a felesegemmel kb 1 eve keszulunk,lelkileg,informaciogyujtesileg...megis,mikor atkoltoztunk Hedgehunter baratjahoz,tudott mondani olyan dolgot,amit otthonrol,forumokat,blogokat nyalazva sanszunk nem lett volna megszerezni.Fent emlitett huszas evei elejben jaro,magyar sracnak lathatolag meg annyi lovese se volt,hogy
    - lakast hol lehet a neten nezni
    - melyik hostel olcsobb....polo 75eurert 3 ejszakat aludt...mi 2x5ejszakat a Marlboroughba 250ert,de van polo a mountjoy sqtol eszakra 80/heter is.
    - milyen oldalakon lehet allast keresni
    - dunnesba,tescoba,stb...a sajatmarkast kell venni.

    lehet,csak az az 5+ev eletkorkulonbseg teszi,de en kirandulni,varostnezni nem jonnek ide ki anelkul,hogy legalabb azt megnezzem elore,kb milyen koltsegek vannak,mit,hogy merre..

    Egyebkent ertem az okfejtesed,es igen,tenyleg nem tudhattam elore,tehat ergo felkeszuletlen voltam,hogy 5 napon belul kapok egy ilyen allast,amire a ruhazati felkeszules volt csak egy 100as,de inkabb tobb..,mindegy, Yashnak igaza van,nem szet kell itt szednunk egymast,hanem eszmet cserelni,tapasztalatokat.

    peace.

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Új hozzászólás Aktív témák